loading

stomed

Nasze usługi

Szerokie spektrum możliwości leczenia

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług gabinetu stomatologicznego Stomed. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Recepcją poprzez telefon lub e-mail.

Konsultacje zdalne

Drodzy Pacjenci, istnieje możliwość konsultacji zdalnej z zakresu chirurgii stomatologicznej (bez chirurgii szczękowo-twarzowej) [150zł] u prof. Kozakiewicza.
Za konsultację mailową należy uiścić wpłatę na nr konta 25 1140 2004 0000 3202 7663 1496, wysłać obraz radiologiczny, opis problemu i dowód ww przelewu na maila: stomed@stomed.org.pl
Stożkową tomografię komputerową (CBCT) należy wysłać przez np. WeTransfer (dla laików na naszym fanpage (Stomed Łódź-Retkinia) instrukcja krok po kroku, jak poradzić sobie z wysyłką plików)
Paragon/faktura do odebrania w każdej chwili.

Implanty
Implanty
Chirurgia<br/> stomatologiczna
Chirurgia
stomatologiczna
Stomatologia<br/>zachowawcza i estetyczna
Stomatologia
zachowawcza i estetyczna
Leczenie<br/> endodontyczne
Leczenie
endodontyczne
Protetyka
Protetyka

Częste pytania

Co jest potrzebne w trakcie pierwszej wizyty?

Przy pierwszym spotkaniu będzie niezbędny dowód osobisty, aby w rejestracji założyć kartę leczenia stomatologicznego. Należy wypełnić oświadczenie pacjenta do uzyskiwania informacji o stanie zdrowia i do uzyskania dokumentacji medycznej.

Czy potrzebuję ubezpiecznia zdrowotnego aby skorzystać z usług?

Nasz gabinet jest placówką prywatną nie ma, więc konieczności ubezpieczenia.

Czy zabiegi wykonywane są w narkozie?

Nie wykonujemy zabiegów w narkozie. Jedynymi metodami znieczulenia w naszym gabinecie są znieczulenie nasiękowe, przewodowe lub śródwięzadłowe.

Terminy przyjęć

Nasz gabinet otwarty jest w podanych poniżej godzinach. Terminy przyjęć poszczególnych lekarzy podane są na ich stronach w zakładce "Nasz Zespół".

Pon - Pt

10:00 - 19:00

Sobota

Nieczynne

Niedziela

Nieczynne